Nanebovzatie Panny Márie v Medžugorí + letná DOVOLENKA pri mori v Grand hoteli

Domov>Zájazdy>Nanebovzatie Panny Márie v Medžugorí + letná DOVOLENKA pri mori v Grand hoteli

Videá zájazdu

Popis zájazdu

Oddych pre DUŠU i TELO:
oslávte sviatok Nanebovzatia Panny Márie v Medžugorí a spojte púť s letnou dovolenkou pri mori v prímorskom mestečku Neum. Ubytovanie máme zabezpečené v Hoteli Neum 4* s výťahom 2 minúty pešo od mora (v rámci pobytu môžete bezplatne využívať vstup do bazéna s morskou vodou, infinity bazéna na streche hotela, sauny, parného kúpeľa či fitness centra. Všetky naše rezervované izby sú klimatizované s balkónom a nádherným výhľadom na more, súkromnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, satelitnou TV, priestorom na posedenie, posteľnou bielizňou a uterákmi.

V Medžugorí sme ubytovaní v nádhernom modernom Hoteli Luna 4* vzdialenom približne 5 minút pešo od kostola.
MEDŽUGORIE je miesto, kde sa už viac ako 40 rokov NEBO dotýka ZEME a zjavuje sa Kráľovná pokoja… Viac informácii o Medžugorí nájdete kliknutím na tento odkaz: https://pute.sk/putnicke-miesta/medzugorie/

„Drahé deti, nik neprichádza do Medžugoria náhodou, každého jedného z vás som si osobne pozvala.“  (Panna Mária, Kráľovná pokoja)

Cestovať môžete na občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Odporúčame uzavrieť komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa aj krytie v prípade zrušenia zájazdu.

Cena zahŕňa:

 • klimatizovaná autobusová doprava
 • 4 noci ubytovanie v Medžugorí – Hotel Luna 4* s výťahom cca 5 minút pešo od kostola
 • 3 noci ubytovanie v Grand Hotel Neum 4* s výťahom 2 minúty pešo od mora (v cene vstup do bazéna s morskou vodou, infinity bazéna na streche hotela, sauny, parného kúpeľa, fitness centra)
 • 7x polpenzia (v Medžugorí raňajky a obedy, pri mori raňajky a večere)
 • sprievodcovské služby/ kňaz
 • tlmočenie
 • DPH
 • program
 • miestne služby
 • poistenie insolventnosti – Cestovná kancelária NOE TRAVEL je poistená pre prípad úpadku. Pre vás to znamená 100 % bezpečnosť vrátenia peňazí.
 • ZĽAVY pre rodiny s deťmi + SKUPINOVÉ ZĽAVY – viac info telefonicky/mailom.

Cena nezahŕňa:

Možné príplatky v prípade záujmu:

 • komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa aj krytie v prípade zrušenia zájazdu (viac info pri objednávke)
 • možnosť vybrať si miesto v autobuse 15 €
 • možnosť výletu do orientálneho mesta Mostar 25 €
 • možnosť výletu na Vodopády Kravice 20 € (na mieste sa platí vstupné do areálu +10 €)

Povinné príplatky:

 • pobytová taxa – do 12 rokov zdarma, od 12 do 26 rokov 1,50 €, nad 26 rokov 3 € na pobyt
 • pobytová taxa Medžugorie – do 2 rokov zdarma, od 3 do 10 rokov 2 €, nad 10 rokov 4 € na pobyt

Program

1. deň (nedeľa 11.8.2024): odchod zo Slovenska

2. deň – 6. deň (pondelok 12.8.2024 – piatok 16.8.2024): v pondelok 12.8.2024 príchod do Medžugoria. Ubytovanie v Medžugorí je zabezpečené v Hoteli Luna 4* s výťahom približne 5 minút pešo od kostola. Izby sú vybavené moderným zariadením, klimatizáciou, TV, súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom s uterákmi a posteľnou bielizňou. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli máte zabezpečené raňajky a obedy. Reštaurácia hotela Luna ponúka tradičné jedlá a jedlá medzinárodnej kuchyne.
Pobyt v Medžugorí 12.8. – 16.8.2024 – program – prehliadka pútnického areálu, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, z ktorého kolena vyteká tekutina nevysvetliteľného pôvodu, ktorej sa pripisujú mnohé uzdravenia, modlitba pri hrobe pátra Slávka Barbariča, večerný duchovný program spojený so sv. omšou a adoráciou pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou alebo klaňanie sa Sv. Krížu, modlitby za uzdravenie a oslobodenie, modlitby sv. ruženca, možnosť výstupu na vrch Križevac spojený s krížovou cestou, možnosť výstupu na vrch Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, modlitba pri zastaveniach ruženca svetla, krížová cesta pri soche Krista, individuálny program. Slávenie sviatku Nanebovzatia Panny Márie 15. augusta a zúčastnenie sa slávnostnej sv. omše. 
Možnosť fakultatívnych výletov na vodopády Kravice a do orientálneho mesta Mostar.

6. deň (piatok 16.8.2024): presun do prímorského mesta Neum – dovolenka pri mori v hoteli Grand Hotel Neum 4* (individuálny program). V rámci pobytu môžete využívať bezplatný vstup do bazéna s morskou vodou, infinity bazéna na streche hotela, sauny, parného kúpeľa a do fitness centra. Na pláž sa dostanete z hotela za cca 2 minúty, z výťahu prejdete tunelom priamo k pláži. V hoteli máte zabezpečené raňajky a večere formou švédskych stolov. K dispozícií je Wifi pripojenie na internet. Všetky izby sú s balkónom a výhľadom na more. Izby su vybavené klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, satelitnou TV, priestorom na posedenie, posteľnou bielizňou a uterákmi.

6. deň – 9. deň (piatok 16.8.2024 – pondelok 19.8.2024): dovolenka pri mori – individuálny program

9. deň (pondelok 19.8.2024): večer odchod nočnou jazdou na Slovensko

10. deň (utorok 20.8.2024): príchod na Slovensko

Program môže byť počas púte upravený alebo doplnený. Vaša účasť na spoločnom programe je dobrovoľná. V prípade záujmu môžete mať počas púte individuálny program.