Milí pútnici,

dovoľte mi, aby som Vás privítala na pútnickej stránke cestovnej kancelárie NOE travel. Moje meno je Simona Hanuliaková a som konateľkou cestovnej kancelárie NOE travel.

Činnosť cestovnej kancelárie NOE travel sa rozdeľuje na 2 oblasti.

Prvou oblasťou je organizovanie a sprostredkovanie pútnických zájazdov do všetkých hlavných svetových pútnických miest, akými sú napríklad Izrael, Medžugorie, Lurdy, Fatima, Guadalupe, Libanon, Rím, Vatikán, San Giovanni Rotondo, Assisi, Padova, Santiago de Compostella a mnohé ďalšie.
Všetky tieto pútnické zájazdy nájdete na jednom mieste, a to na tejto pútnickej stránke www.pute.sk
Môžete si tu prehľadne vybrať pútnické miesto, ktoré Vás zaujíma, termín, ktorý Vám vyhovuje a samozrejme porovnať ceny a vybrať púť, ktorá je pre Vás obsahovo a cenovo najvýhodnejšia.
Mojím najobľúbenejším pútnickým zájazdom je Letná PÚŤ do Medžugoria alebo Talianska spojená s DOVOLENKOU pri MORI. Je to výborná kombinácia s oddychom pre dušu i telo. Ak tiež radi dovolenkujete pri mori a zároveň máte radi pútnické miesta tak ako ja prehľad pútí spojených s dovolenkou pri mori nájdete kliknutím na tento odkaz

Druhou činnosťou cestovnej kancelárie NOE travel je organizovanie a sprostredkovanie veľkého množstva zájazdov do zahraničia aj na Slovensku. Nájdete u nás všetky destinácie sveta, letné dovolenky pri mori, exotické dovolenky, zimné dovolenky či lyžovačky, plavby, kúpeľné či wellness pobyty, teda dovolenky presne podľa Vašich kritérií a požiadaviek. Všetky tieto dovolenky nájdete na stránke www.DovolenkyPriMori.sk

Máte z čoho vyberať, okrem vlastných pútí a zájazdov sprostredkúvame púte, dovolenky a zájazdy všetkých významných slovenských cestovných kancelárií za úplne rovnaké ceny, za ktoré predávajú tieto cestovné kancelárie. Ak však púť alebo zájazd budete kupovať priamo u nás, výhodou pre Vás je, že Vám vďaka nášmu systému nájdeme Vami vybraný zájazd od cestovnej kancelárie, ktorá ho predáva za najnižšiu cenu. U nás nájdete všetky púte, dovolenky a zájazdy na jednom mieste. Nájdete u nás ponuku nielen slovenských, ale aj českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Vďaka našej stránke www.noetravel.sk môžete prehľadne porovnávať cenu toho istého zájazdu a nájsť si presne púť či dovolenku, ktorá Vám termínovo, obsahovo a cenovo najviac vyhovuje.

Napíšte nám alebo zavolajte, nahláste nám svoje požiadavky a my Vám nájdeme alebo pripravíme púť, zájazd či dovolenku presne na mieru podľa Vašich predstáv.

V prípade, že by ste mali požiadavku na zorganizovanie akejkoľvek púte či dovolenky pre Vašu skupinu, farnosť či spoločenstvo, s radosťou Vám naplánujeme zájazd a pripravíme program presne podľa Vašich požiadaviek, a samozrejme v termíne, ktorý si Vy určíte. Prípadne Vám vieme zabezpečiť aj iba jednotlivé služby, ako napríklad autobusovú dopravu, ubytovanie, poistenie alebo sprievodcu.

Kontaktovať nás môžete kedykoľvek:

Tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorom z našich zájazdov =)

S prianím požehnaného dňa,
Ing. Simona Hanuliaková, konateľka NOE travel, s.r.o.