Medžugorie počas 26. Medzinárodnej duchovnej obnovy pre kňazov

Domov>Zájazdy>Medžugorie počas 26. Medzinárodnej duchovnej obnovy pre kňazov
02.07.2023 - 08.07.2023
4x ubytovanie
4x polpenzia
autobusom
Nástupné miesta/odlet: podľa zloženia pútnikov na trase - Vranov nad Topľou-Humenné-Michalovce-Košice-Prešov-Poprad-Spišská Nová Ves-Liptovský Mikuláš-Ružomberok-Vrútky-Žilina-Považská Bystrica-Dubnica-Trenčín-Nové Mesto n/V-Piešťany-Trnava-Bratislava
335 €
Rezervovať

Videá zájazdu

Popis zájazdu

Pozývame Vás ZAŽIŤ púť v Medžugorí počas 26. Medzinárodnej duchovnej obnovy pre kňazov. V tomto čase sa nachádzajú v Medžugorí stovky kňazov zo všetkých krajín sveta, ktorí sú v Medžugorí na duchovnej obnove a spoločne slúžia večerné sv. omše a dávajú mocné požehnanie pre všetkých zúčastnených pútnikov.

„Drahé deti, nik neprichádza do Medžugoria náhodou, každého jedného z vás som si osobne pozvala.“  (Panna Mária, Kráľovná pokoja)

Do Medžugoria je možné cestovať na občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Odporúčame uzavrieť komplexné cestovné poistenie, ktoré Vám okrem iného zabezpečí aj krytie v prípade storna zájazdu. Je možné si vybrať základné za 3 € na deň alebo PANDEMIC za 4 € na deň, ktoré okrem iného zabezpečuje aj krytie v prípade covidu.

Viac informácii o Medžugorí nájdete kliknutím na tento odkaz: https://pute.sk/putnicke-miesta/medzugorie/

Všetky naše púte do Medžugoria nájdete v pdf plagáte, ktorý je umiestnený vyššie pri obrázkoch púte. Budeme vďační, ak pozvánku do Medžugoria posuniete aj ďalším pútnikom – plagát môžete vytlačiť a vyvesiť u Vás v kostole, prípadne posunúť svojim známym. Ďakujeme Nevinný

Cena zahŕňa:

 • moderná klimatizovaná autobusová doprava
 • 4x ubytovanie v overenom modernom penzióne s výťahom cca 5 minút pešo od kostola
 • klimatizované izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a WiFi pripojením v celom penzióne zdarma
 • 4x polpenzia (4x raňajky, 4x obedy/večere)
 • sprievodcovské služby / duchovný doprovod / kňaz
 • program
 • miestne služby
 • tlmočenie
 • poistenie insolventnosti – Cestovná kancelária NOE TRAVEL je poistená pre prípad úpadku. Pre vás to znamená 100 % bezpečnosť vrátenia peňazí.

Cena nezahŕňa:

Možné príplatky v prípade záujmu:

 • komplexné cestovné poistenie vrátane krytia COVID-19  za 28 €
 • možnosť vybrať si presné miesto na sedenie v autobuse na ceste tam aj späť spolu za 15 €
 • možnosť priplatiť si samostatnú izbu v Medžugorí (cena podľa dostupnosti izieb)
 • fakultatívny výlet na vodopády Kravice za 25 € na osobu vrátane vstupného
 • fakultatívny výlet do orientálneho mesta Mostar za 25 € na osobu
 • fakultatívny výlet do mestečka Tihaljina za 10 € na osobu, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov

Program

1. deň: odchod zo Slovenska v poobedných / večerných hodinách. Trasa autobusom z východného Slovenska cez západné Slovensko. Nástupné miesta podľa zloženia pútnikov na trase Vranov nad Topľou-Humenné-Michalovce-Košice-Prešov-Poprad-Spišská Nová Ves-Liptovský Mikuláš-Ružomberok-Vrútky-Žilina-Považská Bystrica-Dubnica-Trenčín-Nové Mesto n/V-Piešťany-Trnava-Bratislava.

2. deň: príchod do Medžugoria, ubytovanie, obed, prehliadka pútnického areálu vrátane hlavného Kostola sv. Jakuba, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, z ktorého kolena vyteká zázračná tekutina nevysvetliteľného pôvodu, modlitba pri hrobe pátra Slávka Barbariča, duchovný program spojený s večernou svätou omšou

3. deň – 5. deň: medžugorský modlitbový program spojený so sv. omšou a adoráciou pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou alebo klaňanie sa Sv. Krížu,  modlitby za uzdravenie a oslobodenie, modlitby sv. ruženca, výstup na horu zjavenia Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, výstup na vrch Križevac spojený s modlitbou krížovej cesty, individuálny program. Účasť na večerných sv. omšiach, ktoré slúžia stovky kňazov zo všetkých krajín sveta, ktorí sú v tom čase v Medžugorí prítomní na 26. Medzinárodnej duchovnej obnove pre kňazov a spoločne dávajú mocné požehnanie pre všetkých zúčastnených pútnikov. Každý deň raňajky, obed alebo večera, ubytovanie. Program púte môže byť upravený alebo doplnený aktuálnou ponukou v Medžugorí.
Možnosť fakultatívnych výletov na vodopády Kravice, do Mostaru alebo do Tihaljiny, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov.

6. deň: raňajky, sv. omša, individuálny program v Medžugorí, večerný odchod na Slovensko po večernom duchovnom programe

7. deň: príchod na Slovensko na výstupné miesta rovnaké ako nástupné miesta

Program môže byť počas púte upravený alebo doplnený. Vaša účasť na spoločnom programe je dobrovoľná. V prípade Vášho záujmu môžete mať počas celej púte individuálny program.