Povýšenie sv. Kríža v Medžugorí + DOVOLENKA pri mori (mestečko Drvenik)

Domov>Zájazdy>Povýšenie sv. Kríža v Medžugorí + DOVOLENKA pri mori (mestečko Drvenik)
05.09.2023 - 14.09.2023
7x ubytovanie
7x polpenzia
autobusom
Nástupné miesta/odlet: podľa zloženia pútnikov na trase - Vranov nad Topľou-Humenné-Michalovce-Košice-Prešov-Poprad-Spišská Nová Ves-Liptovský Mikuláš-Ružomberok-Vrútky-Žilina-Považská Bystrica-Dubnica-Trenčín-Nové Mesto n/V-Piešťany-Trnava-Bratislava
555 €
Rezervovať

Videá zájazdu

Popis zájazdu

Výnimočná kombinácia – DVA V JEDNOM = Medžugorie + Letná dovolenka pri mori na 10 dní !

Zažite oddych pre DUŠU i pre TELO v jednom zájazde!

Oslávte s nami sviatok POVÝŠENIA SV. KRÍŽA v Medžugorí a spojte púť s LETNOU DOVOLENKOU pri mori v krásnom chorvátskom dovolenkovom mestečku Drvenik v príjemnom penzióne vzdialenom cca 2 minúty pešo od pláže.

Cestovať je možné na občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Odporúčame uzavrieť komplexné cestovné poistenie, ktoré Vám okrem iného zabezpečí aj krytie v prípade storna zájazdu. Je možné si vybrať základné za 3 € na deň alebo PANDEMIC za 4 € na deň, ktoré okrem iného zabezpečuje aj krytie v prípade covidu.

Viac informácii o Medžugorí nájdete kliknutím na tento odkaz: https://pute.sk/putnicke-miesta/medzugorie/

„Drahé deti, nik neprichádza do Medžugoria náhodou, každého jedného z vás som si osobne pozvala.“  (Panna Mária, Kráľovná pokoja)

Všetky naše púte do Medžugoria nájdete v pdf plagáte, ktorý je umiestnený vyššie pri obrázkoch púte. Budeme vďační, ak pozvánku do Medžugoria posuniete aj ďalším pútnikom – plagát môžete vytlačiť a vyvesiť u Vás v kostole, prípadne posunúť svojim známym. Ďakujeme Nevinný

Cena zahŕňa:

Cena púte s dovolenkou na 10 dní je 555 € a zahŕňa:

 • moderná klimatizovaná autobusová doprava
 • 4 dni / 3 noci ubytovanie pri mori v chorvátskom mestečku Drvenik v penzióne kategórie 3* vzdialenom cca 2 minúty pešo od pláže
 • 5 dní / 4 noci ubytovanie v modernom penzióne s výťahom v Medžugorí iba cca 5 minút pešo od kostola
 • v Medžugorí 4x polpenzia (4x raňajky a 4x obedy/večere)
 • v Chorvástku 3x polpenzia (3x raňajky a 3x večere)
 • pobytová taxa
 • sprievodca/kňaz/duchovný doprovod
 • tlmočenie
 • DPH
 • program
 • miestne služby
 • poistenie insolventnosti – Cestovná kancelária NOE TRAVEL je poistená pre prípad úpadku. Pre vás to znamená 100 % bezpečnosť vrátenia peňazí.

Cena nezahŕňa:

Možné príplatky v prípade záujmu:

 • komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu za 3 € na deň alebo poistenia PANDEMIC, ktoré okrem iného zahŕňa aj krytie pre prípad covidu za 4 € na deň
 • možnosť vybrať si miesto na sedenie v autobuse na ceste tam aj späť spolu za 15 €
 • fakultatívny výlet na vodopády Kravice za 25 € na osobu vrátane vstupného
 • fakultatívny výlet do orientálneho mesta Mostar za 25 € na osobu
 • fakultatívny výlet do mestečka Tihaljina za 10 € na osobu, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov
 • v Chorvátsku v penzióne možnosť doplatku izby s balkónom za 30 € na pobyt a izbu

Program

1. deň (5.9.2023): odchod zo Slovenska v poobedných / večerných hodinách. Trasa autobusom z východného Slovenska cez západné Slovensko. Nástupné miesta podľa zloženia pútnikov na trase Vranov nad Topľou-Humenné-Michalovce-Košice-Prešov-Poprad-Spišská Nová Ves-Liptovský Mikuláš-Ružomberok-Vrútky-Žilina-Považská Bystrica-Dubnica-Trenčín-Nové Mesto n/V-Piešťany-Trnava-Bratislava.

2. deň – 5. deň (6.9. – 9.9.2023): 2. deň dopoludnia príchod do chorvátskeho dovolenkového mestečka Drvenik na dovolenku pri mori. Ubytovaní budeme v modernom zrekonštruovanom penzióne kategórie 3* vzdialenom cca 2 minúty pešo od krásnej kamienkovej pláže obklopenej zeleňou s možnosťou využitia barov a reštaurácií priamo na pláži. Drvenik je obľúbené chorvátske dovolenkové mestečko s dovolenkovým životom, obchodmi, reštauráciami, barmi. V Chorvátsku budeme ubytovaní na 4 dni / 3 noci. V penzióne máme počas celého pobytu zabezpečené raňajky a večere. Všetky izby v penzióne sú vybavené kúpeľňou s WC, SAT TV a chladničkou. Klimatizácia a Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii bezplatne. Väčšina izieb má balkón (dobrovoľný príplatok za izbu s balkónom v prípade záujmu 30 € na pobyt a na izbu).
2. deň – 5. deň Dovolenka v Chorvátsku, individuálny program. Podľa možností každý deň naša slovenská sv. omša s naším kňazom (v inom prípade chorvátska sv. omša)

5. deň (9.9.2023): presun z Chorvátska do Medžugoria, ubytovanie, obed, prehliadka pútnického areálu, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, z ktorého kolena vyteká zázračná tekutina nevysvetliteľného pôvodu, modlitba pri hrobe pátra Slávka Barbariča, večerný duchovný program spojený s večernou svätou omšou

6. deň – 9. deň (10.9. – 13.9.2023): duchovný program v Medžugorí, medžugorský večerný program spojený so sv. omšou a adoráciou pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou alebo klaňanie sa Sv. Krížu, modlitby za uzdravenie a oslobodenie, modlitby sv. ruženca, možnosť výstupu na vrch Križevac spojený s krížovou cestou, možnosť výstupu na vrch Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, modlitba pri zastaveniach ruženca svetla, krížová cesta pri soche Krista, individuálny program. Slávenie sviatku Povýšenia sv. Kríža a zúčastnenie sa slávnostnej sv. omše na Križevaci. Každý deň v Medžugorí sú zabezpečené raňajky a obed/večera zahrnuté v cene zájazdu. Ubytovanie v Medžugorí je na 5 dní / 4 noci.
Možnosť fakultatívnych výletov na vodopády Kravice, do Mostaru alebo do Tihaljiny, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov.

9. deň (13.9.2023): po večernom duchovnom programe v Medžugorí odchod nočnou jazdou na Slovensko

10. deň (14.9.2023): príchod na Slovensko na výstupné miesta rovnaké ako nástupné miesta

Program môže byť počas púte upravený alebo doplnený. Vaša účasť na spoločnom programe je dobrovoľná. V prípade Vášho záujmu môžete mať počas celej púte individuálny program.