Festival mladých Medžugorie (MLADIFEST hotel 3*) + DOVOLENKA pri mori (hotel 4*)

Domov>Zájazdy>Festival mladých Medžugorie (MLADIFEST hotel 3*) + DOVOLENKA pri mori (hotel 4*)

Videá zájazdu

Popis zájazdu

ZĽAVY pre rodiny s deťmi + SKUPINOVÉ ZĽAVY – viac info telefonicky/mailom.

Oddych pre DUŠU i TELO:
35. Medzinárodný Festival Mladých v Medžugorí + dovolenka pri mori v prímorskom meste Neum
(púť je pre všetkých v každom veku)

MEDŽUGORIE – miesto, kde sa už viac ako 40 rokov nebo dotýka zeme a zjavuje sa Kráľovná pokoja. Viac informácii o Medžugorí nájdete kliknutím na tento odkaz: https://pute.sk/putnicke-miesta/medzugorie/

„Drahé deti, nik neprichádza do Medžugoria náhodou, každého jedného z vás som si osobne pozvala.“  (Panna Mária, Kráľovná pokoja)

Cestovať môžete na občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Odporúčame uzavrieť komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa aj krytie v prípade zrušenia zájazdu

Cena zahŕňa:

 • klimatizovaná autobusová doprava
 • 5 nocí ubytovanie v Medžugorí – Hotel Stana 3* s výťahom 1 minútu pešo od kostola
 • 3 noci ubytovanie v Grand Hotel Neum 4* s výťahom 2 minúty pešo od mora (v cene vstup do bazéna s morskou vodou, infinity bazéna na streche hotela, sauny, parného kúpeľa, fitnescentra)
 • 8x polpenzia (v Medžugorí raňajky a obedy, pri mori raňajky a večere)
 • sprievodcovské služby/ kňaz
 • tlmočenie
 • DPH
 • program
 • miestne služby
 • poistenie insolventnosti – Cestovná kancelária NOE TRAVEL je poistená pre prípad úpadku. Pre vás to znamená 100 % bezpečnosť vrátenia peňazí.

Cena nezahŕňa:

Možné príplatky v prípade záujmu:

 • komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa aj krytie v prípade zrušenia zájazdu (viac info pri objednávke)
 • možnosť vybrať si miesto v autobuse 15 €
 • možnosť výletu do orientálneho mesta Mostar 25 €
 • možnosť výletu na Vodopády Kravice 20 € (na mieste sa platí vstupné do areálu +10 €)
 • v Medžugorí možnosť izby s balkónom za príplatok 40 € na pobyt a izbu

Povinné príplatky:

 • pobytová taxa – do 12 rokov zdarma, od 12 do 26 rokov 1,50 €, nad 26 rokov 3 € na pobyt

Program

1. deň (streda 31.7.2024): odchod zo Slovenska

2. deň – 7. deň (štvrtok 1.8.2024 – utorok 6.8.2024): vo štvrtok 1.8.2024 príchod do Medžugoria na 35. Medzinárodný festival mladých MLADIFEST. Ubytovanie v Medžugorí je zabezpečené v Hoteli Stana 3* s výťahom približne 1 minútu pešo od kostola. Izby sú vybavené súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom s uterákmi a posteľnou bielizňou. Niektoré izby majú balkón (izby s balkónom sú za príplatok 40 € na pobyt a izbu). Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kaviareň s terasou. V hoteli máte zabezpečené raňajky a obedy.
Začiatok MladiFestu začína vo štvrtok 1.8.2024 večerným duchovným programom. Počas MladiFestu je zabezpečený duchovný program, prednášky, svedectvá, medžugorský večerný program spojený so sv. omšou a adoráciou pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou alebo klaňanie sa Sv. Krížu, modlitby a sv. omše sprevádzané hudbou a spevmi, modlitby za uzdravenie a oslobodenie, modlitby sv. ruženca, možnosť výstupu na vrch Križevac spojený s krížovou cestou, možnosť výstupu na vrch Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, modlitba pri zastaveniach ruženca svetla, krížová cesta pri soche Krista, individuálny program.
Možnosť fakultatívnych výletov na vodopády Kravice a do orientálneho mesta Mostar.

7. deň (utorok 6.8.2024): presun z Medžugoria do prímorského mesta Neum  – dovolenka pri mori v hoteli Grand Hotel Neum 4*. V rámci pobytu môžete využívať bezplatný vstup do bazéna s morskou vodou, infinity bazéna na streche hotela, sauny, parného kúpeľa a do fitness centra. Na pláž sa dostanete z hotela za cca 2 minúty, z výťahu prejdete tunelom priamo k pláži. V hoteli máte zabezpečené raňajky a večere formou švédskych stolov. K dispozícií je Wifi pripojenie na internet. Všetky izby sú s balkónom a výhľadom na more. Izby su vybavené klimatizáciou, posteľnou bielizňou, súkromnou kúpeľňou s bezplatnými toaletnými  potrebami, uterákmi, satelitnou TV, priestorom na posedenie.

7. deň – 10. deň (utorok 6.8.2024 – piatok 9.8.2024): dovolenka pri mori – individuálny program

10. deň (piatok 9.8.2024): večer odchod nočnou jazdou na Slovensko

11. deň (sobota 10.8.2024): príchod na Slovensko

Program môže byť počas púte upravený alebo doplnený. Vaša účasť na spoločnom programe je dobrovoľná. V prípade záujmu môžete mať počas púte individuálny program.